Strzyżeniem zajmuję się od 10 lat i jest to moją najwiekszą pasją. W swoją pracę wkładam dużo serca, ponieważ zależy mi na zadowoleniu moich klientów oraz na profesjonalnym przygotowaniu psiej fryzury. W moim domu rodzinnym od zawsze były psy, które wymagały specjalnej pielęgnacji. Moja przygoda ze strzyżeniem zaczęła się w wieku 15 lat.
      Doświadczenia groomerskie nabierałam w Salonie Pielęgnacji Psów w Poznaniu oraz u hodowców, z którymi jeździłam na wystawy psów.
      W moim salonie korzystam tylko z profesjonalnego sprzętu takich firm jak: Moser, Andis, Mars, Vivog, Solingen, Aesculap oraz najwyższej jakości kosmetyków renomowanych firm: Bio-Groom, All Systems, JV San Bernard, Oster, Chris Christensen, Ring5.
      Po skończonej pracy wszystkie narzędzia odkażane są sprayem dezynfekującym, a nstępnie wkładane do sterylizatora UV, aby twój pupil był bezpieczny.
      Zabiegi w moim salonie wykonywane są bezstresowo oraz bez używania srodków uspokajających. Zapraszam wszystkich właścicieli wraz ze swoimi zwierzaczkami  do skorzystania z moich usług.